Tipy, triky a vychytávky na FaCEbOOk.com

18. října 2009 v 15:44 | Wenysek |  FaCEbOOk

Farmville :

ADOPTACE =>
Aby jste si mohly adoptovat např. krávu nebo kozu atd. musí váš přítel poslat na FaCEbOOk.com odkaz....pokaždé tam bude obrázek toho zvířátka a vedle toho bude napsané něco AJ . Klikněte na to zvířátko a až se vám to načte tak dejte GIVE HOME a objeví se vám tam "gifts". dáte ji kam chcete a hotovo !

NAVŠTÍVENÍ KAMARÁDŮ =>
Aby jste dostaly body a peníze musíte navštívit kamaráda. Kterýkoli z vašich kamarádů co hraje FV vás má v tzv. "ADD NEIGHBOR" . A vy jeho také. Klikněte na něj (je to vždy dole) a dejte "VISIT...." a pak dáte okay když se vám tam objeví jeho farma s tabulka v levo nahoře. Dostanete asi 20,- Kč .

FREE GIFTS =>
Domluvte se s vašim kamarádem o posílání "FREE GIFTS" . Podle úrovní můžete posílat různé dárky . Označíte dárek jaký chcete poslat a klikněte na "PROCEED TO SEND GIFT..." a vyberte přítele komu to chcete poslat a dejte "POSLAT MI ŽÁDOST TYPU..." . A hotovo !

DEKORACE =>
Kupujte různou dekoraci do vaší farmy ale pozor ! Nespleťte si bankovky a normální peníze !! Bankovky dostáváte po každé levelu .

ZEMĚDĚLSTVÍ =>
Zelenou motyčkou rozryjte pole a klikněte na market . Tam podle toho co budete mít tak vysázejte . Až to vyroste na 100% tak na to klikněte a on to sklidí . A zase znova . Až budou stromy a zvířata produkovat na 100% tak je "SKLIĎTE" tím že na ně kliknete a dáte u stromů = "HARVEST" a u zvířat = "COLLECT ..." . Podle toho co to je .

Happy Aquarium :

ADOPTACE =>
Je to stejné jako na FV akorát že tady adoptujete JENOM želvu . Ale jeden háček je v tom že musíte co nejdřív kliknout na to zvíře jinak vám ho může vyfouknout váš kamarád !!

TŘENÍ =>
"MATE" . Musíte mít holku a kluka aby jste mohli mít vajíčko . Stejného rodu . Oni vám "SNESOU" oranžové vajíčko a až se vylíhne tak ho nezapomeňte hned nakrmit ! A to všechny ryby které máte v AKVÁRIU !!!
DEKORACE =>
Kupujte dekoraci aby vaše AKVÁRIUM bylo co nejhezčí . Obchod = Domeček vlevo dole

ČIŠTĚNÍ=>
Je to růžový kartáč . Čistěte AKVÁRKO aby bylo krásně zářivé !

KRMENÍ =>
Stačí krmit jednou denně . Nezapoměňte v obchodu kupovat další a další .

NAVŠTÍVENÍ KAMARÁDŮ =>
Stačí kliknou na požadovanou osobu a vyčistit a vzít jim z truhly peníze . Vybírejte peníze i ze své truhly !!

FREE GIFTS =>
Je to stejné jako u FV ...
Domluvte se s vašim kamarádem o posílání "FREE GIFTS" . Podle úrovní můžete posílat různé dárky . Označíte dárek jaký chcete poslat a klikněte na "PROCEED TO SEND GIFT..." a vyberte přítele komu to chcete poslat a dejte "POSLAT MI ŽÁDOST TYPU..." . A hotovo !
Animal paradise :

ZVÍŘATA =>
Kupujte zvířata v "SHOPU" podle úrovně a dávejte jim vodu . Někdy jsou potřeba i vyléčit !

NAVŠTÍVENÍ KAMARÁDŮ =>
Stačí kliknou na požadovanou osobu a dát jejím zvířátkům vodu a někdy je i vyléčit .
FREE GIFTS =>
Domluvte se s vašim kamarádem o posílání "FREE GIFTS" . Podle úrovní můžete posílat různé dárky . Označíte dárek jaký chcete poslat a klikněte na "PROCEED TO SEND GIFT..." a vyberte přítele komu to chcete poslat a dejte "POSLAT MI ŽÁDOST TYPU..." . A hotovo !

UPOZORNĚNÍ !!!

VŽDY DEJTE "AKCEPT GIFT" !!! JINAK SE MŮŽETE JÍ KLOUZAT !!

Give hearts :

POSÍLÁNÍ SRDÍČEK =>
Klikněte na nějaké srdíčko které můžete a vyberte 16 přátel (nebo míň když někomu jich chcete poslat víc) a dejte "POSLAT DAROVAT SRDCE POZVÁNKU" . A můžete dát zveřejnit . Nad srdíčky je počet srdíček které musíte odeslat nebo je dostat .

UPOZORNĚNÍ !!!

VŽDY DEJTE "UZNAT SRDÍČKO" PAK MŮŽETE MÍT MÍŇ A MÍŇ SRDÍČEK NA ODESLÁNÍ (ABY JSTE DOSTALI DALŠÍ)

Lollipop :

Lízátko =>
Zahrajte si s kamarády hru na lízanou ! Udělejte si lízátko a když dáte "FRIENDS LOLLIES" tak je můžete oblíznout také . Jedno oblíznutí je za 10 bodů . Podle oblíznutí si pak můžete měnit lízátka .
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Texas holdem poker zynga Texas holdem poker zynga | E-mail | 14. prosince 2011 v 18:07 | Reagovat

Mám hack na peníze na poker kdo chce at si mě přidá na fb: Milhause Štépa Štěpniška

2 david david | E-mail | 5. ledna 2014 v 22:28 | Reagovat

FACEBOOK = ZLOČINEC
david, 05.01.2014 21:45:14

PODNIKATELSKÝ NEPŘÍTEL = FACEBOOK
david dnes 20:38 212.80.64.* reagovat
RE: Jeste k tem... Autor: david 05.01.2014 PRAŠIVÁ SVINĚ FACEBOOK VÁS PŘES TUTO TABULKU DÁL NEPUSTÍ A ANI VÁM NIKDY NIKOMU NEVYSVĚTLÍ PROČ K JAKÉKOLIV BLOKACI DOŠLO A KDO BYL JEJÍM INICIÁTOREM,TAKŽE MÁTE VE SVÝCH PŘÁTELÍCH DALEKO VĚTŠÍ SVINĚ (NEVÍTE TEDY KDO VÁS ZRADIL,PODRAZIL,HRAJE SI NA FALEŠNÉHO PŘÍTELE A KTERÁ KRÁVÁ NEBO VŮL VÁM IGNOROVAL POZVÁNÍ K PŘÁTELSTVÍ ABY JSTE TU SAMOU CHYBU UŽ ZNOVU NEOPAKOVALI) A DOBYTEK JE CELÁ ADMINISTRACE A VEDENÍ FACEBOOKU JE STÁDO PŘÍŽIVNICKÝCH VEPŘŮ A SKUNK SMRDUTÝ TOTO SVINSVO VYMYSLEL ABY SI DĚLAL HAJZL ZASRANEJ ZMRD DOBŘE!JAKO paní vedoucí IVA,KTERÁ JE SVINÍ Z TV NOVA A VRAŽDÍ KARDIAKY S FILMY A SERIÁLY CO STOJÍ ZA HOVNO,NESLYŠÍTE CO HERCI ŘÍKAJÍ,HUDBA RÁMUSÍ A ZVUKOVÉ EFEKTY SLYŠÍ I V HLUCHONĚMÝCH ÚSTAVECH A HLAVNĚ,ŽE MAFIÁNSKY PLACENÉ (sponzory = zloději podnikatelé z horních 10000 zbohatlíků) Z NAŠÍ OBČANSKÉ KRVE REKLAMY KŘIČÍ JÍ AŽ DO JEJÍ FRIGIDNÍ PIČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ - ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!! Autor: david 05.01.2014 FACEBOOK JE NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ HOVADO MEZI SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI.KDO PODNIKÁ,TAK SE PODOBNĚ JAKO JÁ JIŽ DLOUHODOBĚ NEDOSTANE KE SVÉMU ÚČTU PŘES TUTO TABULKU: Sdělte nám svůj názor. Nechceme, aby vám byla trvale zablokována možnost přidávání přátel. Řekněte nám, komu posíláte žádosti o přátelství a proč, abychom mohli svoje služby zkvalitnit. 1: Rozumíte tomu, proč vám byla možnost zasílání žádostí o přátelství zablokována? Ano Ne 2: Jak dobře znáte lidi, kterým jste poslali žádost o přátelství? Velmi dobře (např. jedná se o moje blízké přátele) Docela dobře (např. seznámili jsme se před dlouhou dobou nebo jsme se potkali jen krátce) Nijak zvlášť (např. ještě jsme se osobně nepotkali) 3: Jaký je váš hlavní důvod pro spojení s těmito lidmi? Chci se seznamovat s novými lidmi. Chci se přátelit s lidmi, které dobře znám. Chci se na Facebooku přátelit s mnoha lidmi. Mám zájem o navazování obchodních vztahů. Chci se seznámit s lidmi, se kterými si mohu zahrát hry. Jiný důvod

3 ZdenekV ZdenekV | E-mail | 17. ledna 2017 v 14:38 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na wenysek10.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama